• Штатный режим

    Пн-Пт з 9.00 до 18.00

  • 24 / 7

    uavip.com.ua@gmail.comПослуги Адвоката

«Юридический Альянс «Эсперанто»

Коли потрібні послуги адвоката?

У тому випадку, якщо у вас немає достатнього, практичного досвіду захисту своїх прав і свобод чи іншої особи, ви не впевнені в будь-яких правових аспектах, у власних правових рішеннях, діях другої сторони та уповноважених осіб державної влади вам безумовно необхідна консультація адвоката. Це можуть бути суперечки та правовідносини з питань поділу, отримання чи втрати майна, немайнові суперечки, дорожньо-транспортні пригоди, адміністративні та кримінальні порушення та справи, цивільно – правові, сімейні питання, розподіл спадщини.

Зазначені суперечки, прецеденти та правовідносини - це лише частина правового поля, в яке щодня та паралельно, з власної волі і без такої потрапляє людина. На даному етапі стає очевидним, що без кваліфікованої допомоги з боку досвідченого юриста та послуг досвідченого адвоката, кожен з нас може оступитися і припуститися помилки, в якій він втратить час, майно або деякі свої права.

Всі клієнти Товариства з обмеженою відповідальністю «Юридичний Альянс «Есперанто», звертаючись до послуг наших адвокатів, захищають себе повним правовим та юридичним захистом, мінімізуючи свої ризики, вони відчувають безпеку та підтримку з боку нашої компанії.

Консультацію адвоката, послуги адвоката у м. Дніпро, можна отримати вернувшись за телефоном або через електрону пошту.

Адрес компании

Адреса: Україна, м. Дніпро, вул. Королеви Єлизавети II (колишня назва - Глинки), буд. 1, 3-й поверхТелефон/факс:

+38 (099) 436 39 38
+38 (098) 729 40 03
+38 (093) 468 78 19