• Штатный режим

    Пн-Пт з 9.00 до 18.00

  • 24 / 7

    uavip.com.ua@gmail.comПро компанію

«Юридический Альянс «Эсперанто»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридичний Альянс «Есперанто» надає повний комплекс правових послуг, які забезпечують юридичну підтримку проектів у всіх сферах малого, середнього та великого бізнесу не лише м. Дніпрі, а й по всій Україні. Команда нашої юридичної компанії складається з досвідчених, талановитих та висококваліфікованих фахівців з різних галузей права, включаючи господарське, корпоративне, податкове, банківське, адміністративне, цивільне, земельне, трудове та сімейне. Юристи компанії «Юридичний Альянс «Есперанто» надають широкий спектр юридичних послуг і готові взяти на себе вирішення проблем Клієнта та позбавити Вас від втрати часу та негативних емоцій.

«Бути успішними, надаючи висококваліфіковані юридичні послуги» – місія юридичної компанії «ЮРИДИЧНИЙ АЛЬЯНС «Есперанто»!

З 2016 року наша Компанія проводить переговори з банківськими установами з метою укладання угод щодо подальшого довгострокового співробітництва. Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридичний Альянс «Есперанто» співпрацює також із державними установами країни. Принцип роботи в єдиній корпоративній інформаційній системі, ведення бізнес-процесів, цілеспрямованість та правильна побудова стратегічних цілей дозволяють компанії «Юридичний Альянс «Есперанто» брати активну участь у розвитку юридичних послуг України.

Наша Компанія завжди шукає та знаходить нестандартні рішення Ваших питань з індивідуальним підходом до кожного Клієнта.

З першого дня своєї діяльності цінностями компанії «ЮРИДИЧНИЙ АЛЬЯНС «ЕСПЕРАНТО» є:

  • Чесність
  • Професіоналізм
  • Конфіденційність
  • Індивідуальність

Наша компанія, вже довгий час рекомендує себе з позитивного боку та має низку клієнтів, серед яких як фізичні особи, так і великі компанії різних сфер діяльності (банківської, сільськогосподарської, рієлторської, виробництва побутової техніки та ін.).

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЮРИДИЧНИЙ АЛЬЯНС «ЕСПЕРАНТО» на сьогодні можна вважати однією з найперспективніших юридичних компаній, що швидко розвиваються, як у м. Дніпрі, так і по всій Україні.

Наше завдання – Ваша довіра!

Адрес компании

Адреса: Україна, м. Дніпро, вул. Королеви Єлизавети II (колишня назва - Глинки), буд. 1, 3-й поверхТелефон/факс:

+38 (099) 436 39 38
+38 (098) 729 40 03
+38 (093) 468 78 19